Jak uplatnit záruku na praní v Planeo elektro po přestěhování na Slovensko?

Životní pojištění od expertů
31.8.2017 Pojištění

Dobry den, ja sa chcem informovat, mi sme si zakupili pracku v Planeo elektro a dali sme si pripoistit zaruku cez vasu splocnost, ale sme sa odstahovali na Slovensko a nastal problem s Prackou. Poprosim o blizie informaci, ako by som mal postupovat ked si chcem uplatnit zaruku. Poprosim iformujte ma na mail.

Dobrý den,

patrně se jedná o omyl, nejsme firma, u které jste si sjednali pojištění prodloužené záruky. Nicméně obecně prodloužená záruka určitě platí nehledě na aktuální místo bydliště. Jen se obávám, že ke zdárně vyřízené reklamaci budete muset prodejci či záručnímu servisu pračku dovézt, což se ze Slovenska do Čech nemusí v případě takto objemného a těžkého předmětu vyplatit.