Banky.cz Bankovní poradna zdarma Banka #7291, Propojení účtu s PayPal

Propojení účtu s PayPal, Banka

12.8.2019 Banka

Dobrý den, prosím o pomoc. Omylem jsem si před delší dobou smazal bankovní účet na PayPalu a nejde mi znovu připojit. Vše dělám dobře podle návodu. Vyplním políčko název banky, zadám IBAN a vždy mi to napíše: "Je nám líto. Váš požadavek teď bohužel nemůžeme zpracovat. Zkuste to znovu později." Už nevím co s tím. Píšu na help centrum a chodí jen automatické odpovědi s postupem který dělám a pořád dokola už několik měsíců! Volat můžu někam do Luxemburku ale komunikace pouze anglicky, což neovládám. Na PayPalu mám peníze z prodeje zboží ke kterým se nemohu dostat. Ještě doplním, že platební karta k tomuto účtu normálně funguje, je k PayPal účtu připojena a ověřena poplatkem 50 Kč Děkuji

Dobrý den,

v této věci je třeba kontaktovat technickou podporu PayPal, banky Vám s tím nemohou nikterak pomoci.

Dle zkušenosti jednoho z našich čtenářů může být taktéž problém v nastavení vašeho počítače (může pomoci změnit úroveň zabezpečení prohlížeče nebo zkusit úkon provést na jiném PC).