Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #5578, Půjčí mi v insolvenci?

Můžu získat kontokorent při mé současné insolvenci?

Nejlevnější půjčka od Zonky
7.12.2018 Půjčka

Dobrý den, chci se zeptat, zda můžu dostat kontokorent, když jsem v insolvenci. Děkuji Matoš

Dobrý den,

jste zadlužen po uši, nestíháte splácet, pravděpodobně neuhradíte ani své současné dluhy (po zdárném ukončení insolvence Vám budou prominuty) a chcete si dále půjčovat? To je jako přežít rakovinu plic a znovu si zapálit. Naštěstí Vám nikdo nepůjčí teď ani dalších 4-5 let od ukončení insolvence, neboť tomu brání legislativa na ochranu spotřebitele.

Jediný smysluplný úvěr je hypotéka na bydlení či půjčka na podnikání. V ostatních případech půjčování peněz důrazně nedoporučuji.