Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #22755, Půjčky, dluhy a insolvence

Půjčky, dluhy a insolvence, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
19.1.2024 Půjčka

Dobrý den, jsem předlužená, zvažuji insolvenci, ale mám obavy. Mám rok starý úvěr od Buřinky, který mi byl nabídnut už v době předlužení. Nesplnila jsem tam ještě ani podmínky účelu využití financí (na jiné úvěry). Nemůže mi kvůli tomu být neuznána insolvence? Nehrozí mi trestné stíhání? Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

dlužit peníze trestné není, trestní stíhání Vám nehrozí. Nesplnění podmínek půjčky mohlo vést k zesplatnění úvěru, ale nebudete to mít negativní vliv na vaši insolvenci.