Banky.cz Bankovní poradna zdarma Exekuce a insolvence #6025, Skončila mi exekuce a nemám na živobytí

Skončila mi exekuce a nemám na živobytí, Exekuce a insolvence

Dobry den, dva dny pred vyplatou mi skoncila exekuce na ucet. Byl jsem tam 70 000 Kc v minusu. Sice se 25 000 Kc strhlo, ale tim padem nemam na poplatky ani na živobytí, alimenty atd. Da se s tim neco delat?Predem děkuji

Dobrý den,

s tímto mnoho nenaděláte. Exekuce Vám skončila, účet byl odblokován, ale stále je hluboce v mínusu. Jediným receptem na vyvarování se nedostatku peněz na živobytí je mít dostatečný příjem a zbytečně se nezadlužovat (čímž se vyhnete dluhu na účtu i exekucím).