Spoření u Trinity Bank, Spoření

Stavební spoření s bonusem 8 500 Kč
18.3.2022 Spoření

Dobrý den, měla bych prosím na Vás následující prosbu o radu. Mám nyní volné finanční prostředky cca 400 000 Kč. Nyní bych si chtěla založit spořící účet u Trinity bank, avšak nevím, který spořící účet z nabízených by byl pro mě nejvhodnější. Předpokládám, že cca 100 000 Kč budu v blízké době cca 2 měsíce potřebovat vybrat. Nevím, zda si mám založit spořící účet Výhoda+ s aktuální akcí Dobrý klient, anebo z dlouhodobějšího hlediska, kde je předpoklad, že mi delší dobu bude zůstávat na účtu 300 000Kč (minim. jeden rok) by byl pro mě lepší spořící účet s názvem Úrok+. Prosím mohli byste mi v tomto poradit? Nemám ekonomické vzdělání a potřebovala bych tedy radu z bankovního sektoru hlavně za účelem konkrétních výpočtů - příkladů jak u varianty pro spořící účet Výhoda + s akcí Dobrý klient, tak na druhou stranu srovnání s účtem Výhoda + za použití výše zmíněných konkrétních částek. Předem Vám moc děkuji! :-)

Dobrý den,

založte si spořicí účet Dobrý klient s úrokem 3,68% do limitu 400 000 Kč. Peníze můžete kdykoliv vybrat, nejsou zde žádná omezení či další podmínky.