Dobrý klient - Spořící účty
banky Trinity Bank

Úroková sazba při zůstatku 100tis

Říj 2021
1,58 %
Říj 2021
1,58 %
Říj 2021
2,58 %
Pro 2021
2,58 %
Pro 2021
Úrok 100 000 Kčúroková sazba p.a. při zůstatku 100 000 Kč 2,58 %
Úrok 400 000 Kčúroková sazba p.a. při zůstatku 400 000 Kč 2,58 %
Úrok 700 000 Kčúroková sazba p.a. při zůstatku 700 000 Kč 2,58 %
Úrok 1 mil. Kčúroková sazba p.a. při zůstatku 1 mil. Kč 2,58 %
Úrok EURúroková sazba p.a. pro vklady v EUR
-
Úrok USDúroková sazba p.a. pro vklady v USD
-
Výpovědní lhůtajak rychle mám peníze k dispozici: 0 měsíců = bez výpovědní lhůty 0 měsíců
Min. vkladminimální vklad, který je nutné vložit na účet, a pod který nesmí zůstatek na účtu nikdy klesnout 0 Kč
Měna účtuměny, ve kterých je možné vést spořící účet CZK
Sjednání onlineprodukt je možné sjednat online bez nutnosti návštěvy pobočky Ano
Přeprodejprodukt je touto institucí pouze přeprodáván a je původně nabízen jinou finanční institucí
-
Ostatnídalší informace o produktu úrok 2,58% bez omezení výše vkladu a dalších podmínek

Expertní hodnocení Dobrý klient

Spořící účet Dobrý klient Trinity Bank patří aktuálně mezi nejlépe úročené možnosti spoření. V našem srovnání spořících účtů tento účet obsadil první pozici. Lepšího úroku pro své krátkodobě volné prostředky můžete dosáhnout jen u vybraných termínovaných vkladů. Tam soupeří banky se záložnami, ale o něco lépe úročené vklady mají mnohem horší likviditu. Výhodou spořícího účtu je, že z něj můžete vybrat prostředky ihned.

Výhody spořícího účtu Dobrý klient Trinity bank

 • Trinity bank vám bude úročit celý zůstatek spořícího účtu skvělou úrokovou sazbou
 • Založení, vedení i zrušení účtu i internetové bankovnictví je zcela bez poplatků
 • Peníze ze spořícího účtu máte kdykoliv k dispozici. Převedete si je klidně sami internetovým bankovnictvím
 • Vklady na spořícím účtu jsou pojištěny až do výše 2,5 milionu (ekvivalent 100 tis. EUR)

Nevýhody spořícího účtu Dobrý klient Trinity bank

 • Ke spořícímu účtu Dobrý klient nezískáte žádnou platební kartu (Trinity bank ale deklaruje že platební karty bude mít v roce 2022)
 • Zahraniční platby ze spořícího účtu podléhají poplatku
 • Účet je bankou veden jako "marketingová akce", tím Trinity naznačuje, že jeho úrokové či poplatkové podmínky se mohou v čase měnit.
 • Počet poboček Trinity bank je omezený, nachází se jen ve velkých městech

Zřízení spořícího účtu Dobrý klient u Trinity bank při zvážení všech výhod a nevýhod můžeme průměrnému střadateli vřele doporučit.

Popis produktu Dobrý klient

Se spořicím účtem Dobrý klient zhodnocujete své volné finance bez podmínek a omezení výše vkladu. Úroky jsou na spořící účet Trinity bank připisovány měsíčně. Tento účet  dává možnost využití vysokého zhodnocení peněz se zárukou v podobě pojištění vkladů.

Spořicí účet Dobrý klient od Trinity bank přináší výhodnou možnost, jak zúročit finanční prostředky, které zrovna nepotřebujete. V porovnání se spořícími účty jiných bank je úročena celá částka zůstatku účtu. Spořící účet nemá žádnou výpovědní dobu, takže peníze máte kdykoliv k dispozici. Můžete si je sami odeslat přes internetové bankovnictví, které máte k dispozici zdarma.

Trinity Bank vám založí spořící účet Dobrý klient kdykoliv a jednoduše. Výhodnou úrokovou sazbu získáte při splnění podmínek marketingové akce, které jsou jednoduché, byť časově omezené. Pro založení a vedení spořicího účtu a využívání služeb nemusíte splnit žádné podmínky. Trinity bank nevyžaduje u spořicího účtu žádné výpovědní lhůty a nebude vám účtovat žádné skryté poplatky. Většina služeb tohoto spoření je zdarma.

Založit spořící účet Dobrý klient můžete on-line.

 • Potřebujete pro to být občanem ČR starším 18-ti let. Pro ověření si připravíte oboustrannou kopii občanského průkazu. Tu lze naskenovat, nebo vyfotit mobilem. Nezapomeňte si připravit e-mailovou adresu a číslo mobilního telefonu, které bude banka požadovat.
 • V on-line žádosti o zřízení spořicího účtu u Trinity bank sdělíte číslo bankovního účtu u libovolné jiné banky v ČR. Potom pro ověření vaší totožnosti zaplatíte 1,- Kč na nově zřízený spořicí účet. Do zprávy pro příjemce platby povinně uvedete „Otevření účtu u TRINITY BANK Jméno Příjmení“.
 • Trinity bank si z vámi předaných dokladů doplní osobní údaje, údaje o dokladu totožnosti a vaší adrese. Následně vás banka prostřednictvím e-mailu bude informovat o dokončení kontroly, možnosti uhradit ověřovací platbu. Po připsání platby bude váš nový spořicí účet úspěšně založen a připraven k využití.
 • Od banky získáte automaticky ke spořícímu účtu internetové bankovnictví zdarma. Přihlašovací jméno bude uvedeno v dokumentech obdržených e-mailem. Heslo vám bude z bezpečnostních důvodů zasláno SMS.

Pokud vám nevyhovuje založení spořicího účtu on-line, můžete využít zdarma služby kurýra, který přijede se smlouvou o zřízení účtu k vám domů nebo do práce. Nebo lze přirozeně založit účet na nejbližší pobočce Trinity bank.