Jak ovlivní mé zaměstnání výši splátek mého oddlužení?

Dobry den, v 6/2014 mi bylo schvaleno oddluzeni, ktere jsem mela splacet do 6/2019. Platila jsem vzdy splatku slozenkou, nebot jsem mela peci o osobu blizkou. Minuly rok v zari jsem nastoupila do zamestnani a od te doby je mi strhavana vetsi castka. Kdyz jsem nyni napsala me insolvencni spravkyni, ze bych mela dohodlou castku jiz mit zaplacenou, bylo mi receno, ze posledni splatka je az v 6/2019. Kazdy kdo mel insolovenci mi tvrdil, ze kdyz si nasel praci, mel ji alespon rychleji splacenou. Tak kde je pravda? Dekuji za odpoved

Dobrý den,

přijde na to, kolik jste celkem dlužila a kolik jste již v rámci insolvence splatila. Vyššími srážkami ze mzdy lze insolvenci splatit rychleji, ale stále platí podmínka, že insolvence nemůže skončit dříve než za 5 let, pokud jste nesplatila 100% dluhů.