Banky.cz Bankovní poradna zdarma Spoření #11281, Srovnávač stavebního spoření

Srovnávač stavebního spoření, Spoření

Stavební spoření s bonusem 8 500 Kč
21.9.2020 Spoření

Dobrý den, zajímalo by mě jak může mít, dle Vašeho srovnání stavebních spoření, vyšší výnos stavební spoření od ČMSS a ČSOB (obě s úrok. sabou 1%) než od RSTS, která má vyšší úrok. sazbu 1,3% pro děti a mládež do 25 let a 1,2% pro dospělé. Jak ten výnos počítáte, když poplatek za uzavření stavebního spoření je stejný, tj. 1 %? Navíc RSTS má nyní akci i na uzavření stavebka bez poplatku, když si klient založí běžný účet u RSTS. Děkuji předem za Vaši odpověď.

Dobrý den,

my nikde netvrdíme, že ČMSS (ČSOB) nabízí lepší podmínky než RSTS. Naopak náš srovnávač stavebního spoření řadí výše RSTS a až následně níže ČMSS (ČSOB).