Jak spravovat svůj účet u Equa bank bez přístupu k internetu a chytrému telefonu?

9.8.2018 Běžný účet

Dobry den, prosim poradte mi. Chci si zaridit ucet u Equa bank, ale v mem meste neni pobocka teto banky. Jsem duchodkyne, mam sice pristup na internet, ale nevim, zda bych dokazala svuj ucet spravovat pres inernetbanking. Chytry telefon nemam. Byla bych rada, kdybych mohla sve prikazy k platbe zadavat pres telefon, ale nevim, zda tato banka takovou sluzbu ma. Nebo jsem zvazovala banku Moneta - ucet Tom. Tato banka v nasem meste ma pobocku, ale rovnez nevim, zda ma sluzby po telefonu. Zadavat prikazy k platbe atd. Poradite mi? Dekuji Alena

Dobrý den,

pobočka banky Vám k ničemu dobrá není, účet se dnes ovládá plně na dálku přes internetbanking. Účet založíte z pohodlí domova a banka za Vámi zdarma vyšle kurýra s podpisem smlouvy. Následně Vám poštou přijde platební karta. S kartou platíte v obchodech, vybíráte zdarma peníze z jakéhokoliv bankomatu, na účet Vám chodí důchod, SIPO a inkasa se strhávají z účtu automaticky a platby zadáváte přes internetbanking (z počítače), kde máte k dispozici kompletní přehled všech transakcí a historii účtu.

Ovládat účet přes telefon je komplikovanější (internetbanking přes počítač je jednodušší). Proto doporučuji raději počítač. Neboť jste zvládla si najít náš portál a zadat dotaz do naší poradny, určitě zvládnete i internetbanking (není o nic složitější). Banky nabízejí ovládání účtu i přes mobil, ale je třeba mít "chytrý telefon".

Doporučuji Equa bank, kde máte jednoduše vše zdarma a bez jakýchkoliv podmínek. U Monety se platí za výběry z bankomatů cizích bank.