Jak najít nový zaměstnanecký účet s výhodami a bez poplatků v roce 2018?

3.12.2017 Běžný účet

Dobrý den, hledám náhradu zaměstnaneckého účtu jedné z velkých českých bank, který bude jako benefit na začátku roku 2018 zrušen a nahrazen řadovým produktem, který mi nevyhovuje. Účet by měl zdarma obsahovat: Dvě osoby nakládající s účtem (majitel + disponent), dvě debetní karty, neomezené výběry z bankomatů zdarma (při dostatečně široké síti postačí jen z vlastních), vedení, příchozí a odchozí platby do/ze všech bank v rámci ČR, založení, změny, rušení a provedení alespoň pěti trvalých příkazů a inkas měsíčně, ideálně nenulové úročení zůstatku. Z předběžného průzkumu mi vychází použitelně malý tarif od Air bank, nebo Erste Premier (podmínky získání aktuálně plníme).

Dobrý den,

malý tarif od Air Bank lze určitě doporučit, síť bankomatů se neustále rozrůstá, vyšší úrok na běžném a spořícím účtu (1% do 350 000 Kč při platbě 5x měsíčně kartou) žádná jiná banka nenabízí. Equa bank má navíc neomezené výběry z bankomatů všech bank, ale bohužel stále neumí vydat k účtu více než 1 platební kartu a zřídit disponenta.