Vratka pojistného, Pojištění

Životní pojištění od expertů
20.11.2017 Pojištění

Dobrý den, u pojišťovny Slavia jsem 5.10.2017 ukončila povinné ručení na auto, které přešlo na jiného majitele. Pojišťovna mi měla vrátit zbytek peněz na účet. Dne 16.11. jsem byla peníze u pojišťovny urgovat a bylo mi sděleno, že 3.11.2017 odešly na můj účet. Číslo bankovního účtu jsme zkontrolovali a bylo v pořádku. Do dnešního dne však peníze na svém účtu nemám. Prosím o radu, kam se mám obrátit.

Dobrý den,

převod peněz trvá max. 2 pracovní dny, tedy buď byla chyba v čísle účtu (a platba se za další 2 pracovní dny vrátila pojišťovně zpět) nebo pojišťovna peníze doposud neodeslala. Pokud jste si 100% jistá, že číslo účtu mělo všechny své náležitosti (včetně správného kódu banky a případného předčíslí - má-li ho Vaše číslo účtu), pak pojišťovna peníze doposud neodeslala. Jiné vysvětlení není možné. Doporučuji tedy opět kontaktovat vaši pojišťovnu Slavia.