Výběry hotovosti kartou, Běžný účet

27.10.2018 Běžný účet

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda se u vás na pobočce dají vybrat peníze z platební karty z jiné banky.

Dobrý den,

hotovost ze svého účtu můžete nejsnáze vybrat pomocí platební karty ze kteréhokoliv bankomatu. Banky taktéž umožňují výběr peněz na svých hotovostních pobočkách (ne všechny pobočky dnes pracují s hotovostí). Nicméně vybrat hotovost ze svého účtu na pobočce cizí banky možné není (resp. většina poboček má bankomat, na který by Vás přepážkoví pracovníci odkázali).