Banky.cz Bankovní poradna zdarma Banka #19137, Výměna neplatných bankovek

Kde mohu rozmenit 600 švýcarských franků 8. série?

17.9.2022 Banka

Dobry vecer, muzu se zeptat? Mam 600 svycarskych franku 8. serie. Dostal jsem je tedka ve Svycarsku, jak jsem se vracel do Ceska. Chci se zeptat, kde je muzu rozmenit? Protoze jsem slysel, ze uz pry neplati. A to je divne. Dali mi je na hotelu v restauraci. Ve smenarne by je meli rozmenit si myslim.

Dobrý den,

tyto bankovky nejsou platné již od 4/2021, směnárny v ČR Vám je nevymění (pochybení, velmi pravděpodobně bohužel úmyslné, bylo na straně hotelu). Neplatné franky 8. série Vám vymění švýcarské banky ve Švýcarsku.