Vyplacení pozůstalosti z České spořitelny - Jak to funguje a kde si ji můžete vybrat na Slovensku?

Dobrý deň, ja by som sa rada spytala ohladom vyplatenia pozostalosti. My mame od pražskeho notara pozostalost po tete ktora ktora zila v Prahe, ona mala uspory v Ceskej sporitelni a teraz mi mame na papieri pozostalost si vybrat v ceskej sporitelni. Ja by som sa rada spytala, ze ci aj vy to u vas na pobocke vyplacate na zaklade tých papierov co sme dostali od notara nám bolo povedane, že si môžme na hociktorej Ceske sporitelni vybrat tu svoju ciastku. A ked to vy náhodou nevyplacate, ci by ste mi nevedeli poradit, kde by sa to dalo vybrat. My bývame na Slovensku. Za pochopenie a odpoved vám velmi pekne dakujeme.

Dobrý den,

navštivte nejbližší pobočku České spořitelny a předložte potvrzení od pana notáře. Na základě tohoto dokumentu Vám banka peníze po Vaší tetě vyplatí.