Kolik budu platit úroky za splacení konkurentní půjčky za měsíc?

Nejlevnější půjčka od Zonky
24.11.2017 Půjčka

Dobrý den, mám účet Equa bank a vzal sem si konkorent 5 000 Kč 23. listopadu. Hned první den jsem to vyčerpal. A hodlám to vše splatit za měsíc. Úroková sazba je 19%. Takže kolik za ten měsíc budu platit úroky?

Dobrý den,

roční úroková sazba činí 19% a Vy kontokorent splatíte za 1 měsíc, tedy na úrocích zaplatíte (5 000 Kč x 19%) / 12 = 79,2 Kč.