Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #18876, Vysoká půjčka bez příjmu a ručení nemovitostí

Vysoká půjčka bez příjmu a ručení nemovitostí, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
22.8.2022 Půjčka

Dobrý den, měl bych zájem o půjčku na odkup firmy ve výši 2 500 000 Kč bez ručení nemovitostí a bez stálého příjmu před koupí. Stálý příjem 70 000 Kč za měsíc by byl po odkupu společnosti. Majitel ji prodává z důvodu jiných podnikatelských záměrů. Jak mohu dosáhnout na toto financování?

Dobrý den,

bez příjmu a ručení nemovitostí Vám nikdo takto vysokou půjčku neposkytne (bez ručení nemovitostí získáte úvěr max. do výše 900 000 Kč - 1 mil. Kč, budete-li mít dostatečný prokazatelný příjem za posledních 6-12 měsíců).