Banky.cz Bankovní poradna zdarma Běžný účet #4667, Vysoké poplatky za vedení účtu

Vysoké poplatky za vedení účtu, Běžný účet

10.5.2018 Běžný účet

Mám dotaz, jsem vaším dlouhodobým klientem a platím za vedení účtu a výběry a platby okolo 140 Kč měsíčně. Jsem důchodkyně a je to pro mě dost velká částka. Chci se zeptat, jestli by u vás nebyla nějaká lepší nabídka třeba bezplatného vedení účtu jako je to u některých bank. Děkuji za odpověď

Dobrý den,

nejsme banka, ale poradenský portál. Platit dnes za vedení běžného účtu a ještě 140 Kč je téměř science fiction. První bezplatné běžné účty na trh uvedly Fio banka a mBank před více než 10 lety, dnes je nabídka mnohem pestřejší. Doporučuji Equa bank, která nabízí zdarma a bez podmínek vše (včetně neomezených výběrů z bankomatů všech bank). Účet lze otevřít online z pohodlí domova, vše se ovládá přes internetbanking, už nikdy nebudete muset na pobočku. Banky jako ta vaše spoléhají na lenost klientů měnit banku.