Jak doložit příjem zahraničního zaměstnání při žádosti o osobní bankrot?

Dobrý den, chtěl bych zahájit osobní bankrot a sepisovatel návrhu po mně chce doložit rok zpětně příjem od 5/2019 do 5/2020. Od 9/2019 jsem zaměstnán v ČR na neurčito a mám výplatní pásky, to problém není, ale ty čtyři měsíce jsem pracoval v zahraničí. Musím to nějak dokládat (pracovní smlouvy, příjem, atd.) nebo stačí jen to období v ČR? Vůbec nevím, co teď. Díky za reakci.

Dobrý den,

sdělte tyto informace osobě, který pro Vás návrh na oddlužení připravuje a domluvte se, zda-li bude stačit doložení příjmů jen za období v ČR nebo bude třeba něco dokládat i za období strávené v zahraničí (pravděpodobně ne).