Banky.cz Bankovní poradna zdarma Banka #6103, Založení spořícího účtu

Založení spořícího účtu, Banka

26.2.2019 Banka

Chtěla bych si založit spořící účet, ale nemohu najít pobočku banky v Českém Krumlově ani v Českých Budějovicích, a tak potřebuji poradit, jak postupovat, když si chci účet založit osobně. Děkuji

Dobrý den,

nejvýhodnější spořící účet nabízí aktuálně Hello bank (úrok 1,5% bez podmínek do 300 000 Kč). Banka má pobočky jen v Praze, Brně a Ostravě, takže doporučuji založit účet online. V Českých Budějovicích si můžete založit osobně spořící účet u Air Bank (úrok 1% do 350 000 Kč, ale je třeba si zřídit taktéž bezplatný běžný účet a měsíčně 5x zaplatit kartou).