Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #15021, Zamítli mi konsolidaci pro hazard a mikropůjčky

Zamítli mi konsolidaci pro hazard a mikropůjčky, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
6.8.2021 Půjčka

Dobry den, mam par dotazu ke konsolidaci. Mam totiz tri pujcky v aktualni vysi cca 650 tisic, ale jiz dvakrat mi byla zadost zamitnuta, jednou kvuli transakcím na hazard a jednou kvuli mikropujcce. Ma prvni otazka je tedy, kdy se mazou tyto zaznamy o zamitnuti z registru. Abych vedel kdy si zazadat znovu. A druha, mam sanci na ziskani konsolidace pujcek v teto vysi, pokud mam prijem nejakych 24 tisic, ze kterych platim najem 8 tisic a splatky dohromady mi ted cini 13 tisic? Diky za odpoved.

Dobrý den,

na splátky všech úvěrů byste neměl dávat více než 45-50% svých příjmů, tedy již nyní jste předlužen. Vyhněte se hazardu a nebankovním půjčkám (mikropůjčkám), jinak se z dluhů nedostanete. Záznamy o zamítnutých žádostech o půjčky zůstávají v registrech obvykle 6 měsíců. Příjem 24 000 Kč by za normálních okolností byl pro půjčku 650 000 Kč dostatečný (bonitní klient, nízký úrok). S vyšším úrokem by to ale bylo na hraně. Bude tedy záležet, jaký úrok Vám banky u konsolidace nabídnou.