Banky.cz Bankovní poradna zdarma Exekuce a insolvence #10034, Zastavení exekuce pro nemajetnost

Co se stane po zastavení exekuce pro nemajetnost? Co dál s dluhem a komu platit?

Dobrý den, na základě usnesení soudu mi byla zastavena exekuce pro nemajetnost. Můžu se zeptat, co nyní bude následovat? Exekutor chtěl zaplatit náklady, ty jsem dnes uhradil v částce 9 000 Kč, víc se mnou nekomunikuje. Co bude s dluhem? Na koho se obrátit? Komu popř. platit? Děkuji.

Dobrý den,

tímto usnesením soudu byla pouze zastavena exekuce (vymáhání dluhu exekutorem, pro kterého váš případ skončil a více s vámi nebude mít nic společného). Dluh nadále máte - doporučuji se s věřitelem domluvit na dalším postupu.