Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #5982, Zesplatnění úvěru a insolvence

Zesplatnění úvěru a insolvence, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
12.2.2019 Půjčka

Dobrý den, zažádal jsem si o insolvenci. Ve chvíli kdy jsem byl se svou žádostí vyvěšen na soudě mi banka do které mi chodí mzda zesplatnila 2 úvěry (po celou dobu řádně hrazené). Tím mi nejen zabavila veškeré finance na účtu, ale jelikož zaměstnavatel už zadal příkaz k odeslání mzdy, tak mi zabaví i celou následující výplatu. V bance se se mnou o tom nikdo nechce bavit. Nezajímá je, že nebudu mít na nájem, inkaso či stravu. Děkuji

Dobrý den,

podáním žádosti o insolvenci jste porušil obchodní podmínky úvěrové smlouvy. Proto banka měla právo Vám úvěry zesplatnit a započíst si tuto pohledávku vůči zůstatku na běžném účtu. Banka není charita ani kojná, vůbec se nestará o to, jestli máte nebo nemáte na nájem, inkaso a stravu. Vy jste si půjčil peníze, ty peníze jste nevrátil a nyní jste požádal o insolvenci, ve které věřitelé (banka) přijdou až o 70% půjčených peněz. Nemůžete se proto divit, že Vám banka zabavila peníze na běžném účtu, aby aspoň částečně snížila Vaše dluhy.