Mám naspořeno 1 mil. Kč a možnost koupit baráček za 2,1 mil. Kč. Můžu získat hypotéku ve výši 1,1 mil. Kč?

Sjednejte si hypotéku online

Dobrý den, mám možnost koupit baráček za 2,1 mil. Kč. Naspořeno mám 1 mil. Kč. Je mi 49 let. Můj měsíční příjem je 17 500 Kč, pracovní smlouvu mám zatím na dobu určitou. Mám prosím nárok na hypotéku ve výši 1,1 mil. Kč? Děkuji

Dobrý den,

příjem 17 500 Kč je pro získání hypotéky dostatečný i ve věku 49 let. Problémem může být pracovní smlouva na dobu určitou. Doporučuji kontaktovat naše hypoteční poradce, kteří s Vámi vše proberou a doporučí nejlepší možné řešení.