Banky.cz Banky.cz Štítky podílový fond

podílový fond

Ukončení investování do podílového fondu

Dobrý den, od roku 2011 mám program pravidelného investování Generace X. Dlouhodobě nebudu schopná tam odesílat peníze a chtěla bych ho ukončit. Můžete mi prosím poradit, jak to můžu udělat?Děkuji.

Amundi podílový fond

Vlastním podílový fond Amundi obligační fond (dříve Pioneer). Prosím o sdělení, jakým způsobem mohu s tímto fondem nakládat (zrušit, koupit jiný PF). V KB s tímto fondem nekomunikují. Odkázali mě na banku UniCredit Bank. Tam mi řekli, že to je nesmysl, že s tím PF nemají nic společného. Děkuji za odpověď.

Dědictví a podílový fond

Dobrý den, jak postupovat v případě, že po úmrtí matky zůstaly podílové listy, o kterých ale nikdo nevěděl, a tudíž se nedostaly do dědického řízení? Nyní se náhodně objevily výpisy vedené stále na její jméno. Jsem jediný oprávněný dědic a rád bych podílové listy zpeněžila. Jak na to?

Investice do podílových fondů

Dobrý den, chci se zeptat na Váš názor na fond životního cyklu OK Invest (Generali), pravidelná investice zřízena 5.3.2015, zaplacen jednorázový vstupní poplatek a k dnešnímu dnu hodnota majetkového účtu odpovídá jen hodnotě příspěvků, vstupní poplatek se dosud vůbec v hodnotě neobjevil. Dále váhám nad svou investicí v Pioneer Investments: Rentier 3S - forma úhrady vstupních poplatků předem STANDARD - v poměru 60%/40%. Mám dojem, že platit jednorázový vstupní poplatek je jen trik pro prodejce. Děkuji moc

Credis - Český podílový fond

Obrátili se na mě známí, kteří mají peníze v "CREDIS - Český podílový fond" z roku 1995. Kde se dozvím něco o případném výběru peněz?

Fondy u ČSOB

Dobrý večer, mám různé investiční fondy v ČSOB. Momentálně jde jejich cena dolů. Jaká je naděje, že se situace zlepší? Děkuji za váš názor.

Podílový fond

Mám u Vás podielové listy a chcel by som to zlikvidovať. Dá sa to na Slovensku a ak tak v ktorej partnerskej banke ? Ak nie tak ako a kde v Čechách? S pozdravom

Otevřený podílový fond - prodej

Pokračování dotazu č. 4540: Mám podílový fond Optimum u České spořitelny, kam mi z účtu chodí automaticky každý měsíc 2 000 Kč. Zajímalo by mě, zda když přijdu na pobočku, tak mi určitou část peněz budou moci z podúčtu vybrat a v hotovosti hned dát.

Dědictví a podílové fondy

Dobrý den, po smrti manžela mi připadly podílové fondy KB, které byly vedeny na manželovo jméno, ale byly ze společného jmění manželů. Částečně mi připadly vypořádáním společného jmění manželů a částečně dědictvím. KB mne nutí uzavřít s nimi novou smlouvu o obstarávání obchodů s cennými papíry, pak teprve převede na můj nově založený účet tyto podílové listy a pak je teprve můžu KB odprodat. Má právo toto požadovat? Nebo musí převést hodnotu těchto podílových listů na můj korunový účet bez nové smlouvy, když podílové listy nadále vlastnit nechci?

Podílové fondy

Jak zrušit podílový fond, když hodnota klesla? A lze získat zpět plnou hodnotu vkladu v době růstu? DěkujiRychlé odkazy

Banky v ČR