Banky.cz Banky.cz Banky v ČR Bank Gutmann A.G.
Bank Gutmann A.G.

Bank Gutmann A.G.

  Web: www.gutmann.at/cz/ Internetbanking: online.gutmann.at
  Adresa: Václavské náměstí 19, Praha 1, 110 00 
  IČ: 24131768 
  SWIFT: IRVTBEBB 
  Kód banky: 8231 
  Na českém trhu:  
  SROVNEJTE PRODUKTY S AKTUÁLNÍ NABÍDKOU OSTATNÍCH BANK

  Expertní hodnocení banky Bank Gutmann A.G.

  Rakouská privátní banka Gutmann je dobrou volbou, pokud si bezpracně chcete nechat spravovat majetek v hodnotě více než 1 milion EUR, případně pokud vaše privátní prostředky nehodláte vystavit nebezpečím českých bank, úřadů, či příbuzných. Banka vám zajistí plnohodnotný servis českými zaměstnanci za podpory globálních expertů.
  Investování s Bank Gutmann je většinou konzervativní, jde tedy o uchování hodnoty a kontroly nad majetkem uloženým v jednom z nejbezpečnějších míst Evropské unie. Proto s touto bankou často kooperují sportovci, či umělci a bývalí podnikatelé, kteří preferují klid a jistotu.

  O bance Bank Gutmann A.G.

  Bank Gutmann je rakouská privátní banka, která momentálně působí i v České republice, když v roce 2011 otevřela svou pobočku v Praze. Banka byla založena v roce 1922 a má svoji centrálu ve Vídni a další pobočky jsou  v rakouském Salzburgu a maďarské Budapešti.
  Skupina Gutmann spravuje majetek v hodnotě přes 20 miliard EUR a stará se o finance zhruba dvou tisíc privátních klientů, dále institucionálních klientů, fondů a nadací.  Rychlé odkazy

  Banky v ČR