Banky.cz Články Komerční sdělení Trinity Bank opět zvyšuje úrokové sazby. Nyní na spořicím účtu 2,58 % ročně

Trinity Bank opět zvyšuje úrokové sazby. Nyní na spořicím účtu 2,58 % ročně

13.12.2021, Komerční sdělení

Trinity Bank aktuálně nabízí nejvyšší úročení na spořicím účtu na trhu. Reagovala tak na prudké zvýšení sazeb České národní banky a již po několikáté zvýšila sazbu na spořicím účtu na 2,58 % p.a.

Jedná se v tuto chvíli o nejvyšší úrokovou sazbu na trhu bez omezení. Tato nadstandardní úroková sazba platí pro stávající i nově založené účty Dobrý klient. Trinity Bank nabízí možnost zajímavě spořit bez jakéhokoliv omezení výše vkladu i jakýchkoliv dalších podmínek a při tom mít finance kdykoliv k dispozici. Spořicí účet Dobrý klient s úrokovou sazbou 2,58 % p.a. je tak skvělou možností, jak lze alespoň částečně bránit prudce rostoucí inflaci.

„V souladu s naší strategií opět zvyšujeme sazby. Již čtvrtstoletí se zaměřujeme na nadstandardní zhodnocení financí našich klientů a snažíme se na vývoj trhu reagovat vždy obratem,“ uvedl k dalšímu zvýšení sazeb zakladatel Trinity Bank Radomír Lapčík.

„ČNB nečekaně razantně zvýšila úrokové sazby a jedná se o nejvýraznější jednorázové zvýšení úrokové sazby od června 1997, což bankám otevírá prostor pro citelné navýšení úročení vkladů klientů. Trinity Bank reaguje mezi tuzemskými bankami nejrychleji a nejvelkoryseji, když nově nabízí nejvyšší úrok na spořicím účtu na trhu 2,58 % p.a.,“ komentuje Lukáš Kovanda, člen Národní ekonomické rady vlády a hlavní ekonom Trinity Bank.

Více informací ke spořicímu účtu naleznete zde.

KOMENTÁŘE k článku Trinity Bank opět zvyšuje úrokové sazby. Nyní na spořicím účtu 2,58 % ročně

Zatím nejsou přidány žádné komentáře. Podělte se s námi o Váš názor.

Přidejte nový komentář

Mohlo by vás zajímat