Banky.cz Banky.cz Družstevní záložny Moravský peněžní ústav
MPU banka (Moravský peněžní ústav)

MPU banka (Moravský peněžní ústav)Banka Moravský peněžní ústav se dne 20.2.2019 přejmenovala na Trinity (Trinity Bank)

  Adresa: Senovážné náměstí 1375/19, 110 00 Praha, Nové Město 
  IČ: 25307835 
  SWIFT: MPUB CZ PP 
  Kód banky: 2070 
  Na českém trhu: 15.8.1996 

  Expertní hodnocení banky Moravský peněžní ústav

  MPU Banka (Moravský Peněžní ústav) byla založena v roce 1996 ve Zlíně, postupně vyrostla v největší družstevní záložnu v ČR. Rychlý růst bilanční sumy a přísnější regulace sektoru družstevních záložen ze strany ČNB (2015) jen povzbudily MPU k transformaci na banku, která byla úspěšně dovršena ziskem bankovní licence v závěru roku 2018. Jako záložna získávalo MPU kapitál i vklady svých členů, ze kterých jsou nyní akcionáři čekající na dividendy z kladného hospodaření ústavu.

  MPU cílí svými produkty převážně na zájemce o spoření s výpovědní lhůtou do 2 let. Vklady u banky jsou pojištěny do výše zákonného limitu a zejména u delších vkladů si věrní klienti užívají vyšších sazeb než u většiny bank. 

  O bance MPU banka (Moravský peněžní ústav)

  Moravský Peněžní Ústav (MPU) byl založen 15. srpna 1996 ve Zlíně. MPU nyní nabízí širokou škálu finančních služeb, a to běžné a vkladové účty, úvěrové produkty, služby v oblasti platebního styku a internetové bankovnictví. Produkty poskytuje jak soukromým osobám, tak i podnikatelům a firmám. MPU má v současnosti tři pobočky - v Praze, Brně a Zlíně. V prosinci 2018 získala společnost bankovní licenci a nově vzniklá banka nese název MPU banka a.s.

  MPU banka nabízí bankovní produkty v těchto kategoriích: běžný účet, spořicí účet a termínovaný vklad.

  Zajímáte-li se o služby, je dobré prostudovat podmínky https://www.mpu.cz/cs/informace-pro-klienty/obchodni-podminky-a-stanovy, rovněž podmínky  produktů a poskytování služeb https://www.trinitybank.cz/ke-stazeni/#ceniky-a-sazby .   Banky v ČR