Banky.cz Banky.cz Družstevní záložny Moravský peněžní ústav
MPU banka (Moravský peněžní ústav)

MPU banka (Moravský peněžní ústav)Banka Moravský peněžní ústav se dne 20.2.2019 přejmenovala na Trinity (Trinity Bank)

MPU Banka (Moravský Peněžní ústav) změnila 20. února 2019 svůj název na Trinity Bank. Dovršila tím tak svou transformaci z družstevní záložny na banku.

  Adresa: Senovážné náměstí 1375/19, 110 00 Praha, Nové Město 
  IČ: 25307835 
  SWIFT: MPUB CZ PP 
  Kód banky: 2070 
  Na českém trhu: 15.8.1996 

  Expertní hodnocení banky Moravský peněžní ústav

  MPU Banka (Moravský Peněžní ústav) byla založena v roce 1996 ve Zlíně, postupně vyrostla v největší družstevní záložnu v ČR. Rychlý růst bilanční sumy a přísnější regulace sektoru družstevních záložen ze strany ČNB (2015) jen povzbudily MPU k transformaci na banku, která byla úspěšně dovršena ziskem bankovní licence v závěru roku 2018. Jako záložna získávalo MPU kapitál i vklady svých členů, ze kterých jsou nyní akcionáři čekající na dividendy z kladného hospodaření ústavu.

  MPU cílí svými produkty převážně na zájemce o spoření s výpovědní lhůtou do 2 let. Vklady u banky jsou pojištěny do výše zákonného limitu a zejména u delších vkladů si věrní klienti užívají vyšších sazeb než u většiny bank. 

  O bance MPU banka (Moravský peněžní ústav)

  Moravský Peněžní Ústav (MPU) byl založen 15. srpna 1996 ve Zlíně. MPU nyní nabízí širokou škálu finančních služeb, a to běžné a vkladové účty, úvěrové produkty, služby v oblasti platebního styku a internetové bankovnictví. Produkty poskytuje jak soukromým osobám, tak i podnikatelům a firmám. MPU má v současnosti tři pobočky - v Praze, Brně a Zlíně. V prosinci 2018 získala společnost bankovní licenci a nově vzniklá banka nese název MPU banka a.s.

  MPU banka nabízí bankovní produkty v těchto kategoriích: běžný účet, spořicí účet a termínovaný vklad.

  Zajímáte-li se o služby, je dobré prostudovat podmínky https://www.mpu.cz/cs/informace-pro-klienty/obchodni-podminky-a-stanovy, rovněž podmínky  produktů a poskytování služeb https://www.trinitybank.cz/ke-stazeni/#ceniky-a-sazby .   Rychlé odkazy

  Banky v ČR