Cofidis

COFIDIS je mezinárodní finanční společnost, která se specializuje na poskytování spotřebitelských úvěrů na dálku. Nabízí především online půjčky a rozmanité spotřebitelské a revolvingové úvěry. V České republice COFIDIS poskytuje své finanční služby od roku 2004. 

Produkty Nebankovní instituce Cofidis

Přehled Nebankovní instituce Cofidis

Adresa:
Bucharova 1423/6, 158 00 Praha 5
Telefon
+420 234 120 120 (Po-Pá, 8:00-19:00)
27179907
Na českém trhu
9.9.2004

Pobočky Cofidis

REKLAMA

O nebankovní instituci Cofidis

COFIDIS je mezinárodní finanční společnost, která se specializuje na poskytování spotřebitelských úvěrů na dálku. Nabízí především online půjčky a rozmanité spotřebitelské a revolvingové úvěry. V České republice COFIDIS poskytuje své finanční služby od roku 2004. Výhodná úvěrová nabídka, dlouhodobé zkušenosti a profesionální péče o zákazníka řadí COFIDIS mezi top společnosti v oblasti nebankovních úvěrů.

Nahlásit chybu
REKLAMA

Chci spočítat nejvýhodnější půjčku

Měsíční splátka při úrokové sazbě 6.9 % p.a.

Celkem zaplatíte .

Pozn.: Spočítejte si orientační výši splátky při nejlepší dosažitelné úrokové sazbě na trhu. Kalkulace nezohledňuje individuální podmínky žadatele. Kliknutím na tlačítko můžete přejít do on-line žádosti vybrané banky.

Dotazy v poradně k Cofidis

Nebankovní půjčka a záznam v registrech

6.3.2019 Půjčka

Pokračování dotazu č. 6145: Dobrý den, děkuji vám za odpověď ohledně dotazu na nevyžádaný telemarketining, ale mam prosbu a dotaz. Bohužel před Vánocemi jsem si půjčil u již zmiňovaných společností, jednou splatil, ale po té znovu otevřel u nich tzv. účet, byla to chyba, kterou splatím nejspíše tento měsíc a poté již nikdy víc. Byly to mé první půjčky a nebyl jsem v zamestnani ani tri mesice proto jsem nezkusil půjčku u své banky, jenze jsem mel i zadost v cofidis, nastesti mi ji zamitli, opravdu nastesti a jsem za to rád, nikdy bych takovou chybu jiz neudelal, ale stalo se mi, ze jsem ted zazadal o uver u me banky abych rychleji splatil tyhle mikropujcky, no stalo se ti ze mi zadost zamitli s tim, ze mám negativní zapis v brki a nrki registru, doufam ze to je "pouze" tim ,ze mam uvery u těchto dvou spolecnosti. No nevadí mi ze zadost zamitli, opet je to pro me plus, jelikož nastala situace ,ze mohu splatit tyhle uvery aniz bych si bral půjčky a pouceni je takove ,ze jiz zadnou půjčku neotevírat. Nikdy jsem jinou půjčku nemel, no jenze spise mě zarazi to ,ze mě otravuji nebankovky a fyzicke osoby co nabizeji uvery, nevim jak ke mne prisly ,nejspis tim ze jsem zadal souhlas aby mi volali z telemarketinguu cofidisu, ale ja myslel ze je to pouze pro ne, nebo davaji info o mém cisle i jinym spolecnostem? Dostal sem celkem strach, ze mi volaji tyhle spolecnosti,tak sem se radeji podival ,ikdyz za to zaplatil, vypis ze solus, nastesti ani jeden záznam. Myslite ze se jen jedna o paranoidni domněnku, ze si na me někdo vzal uver ,když nejsem v solusu? zneklidnila mě info z banky ze mam negativni zapis v brki a nrki a ted i kvůli tomu jak mi volaji nezname spolecnosti ohledne uveru. Mohu byt tedy v klidu, když tohle vse tento mesic splatim a nebudu si nikde nic brat? Dekuji za vas cas i odpověď.

Dobrý den,

do BRKI/NRKI se zapisuje už jen samotná informace o tom, že máte úvěr. Záznam v registrech tak nutně nemusí být negativní, může být i pozitivní (když řádně splácíte) či neutrální (že máte půjčky). Půjčky co nejdříve doplaťte a již nikdy více si takto nepůjčujte. Ideální je si nepůjčovat na spotřebu a běžné výdaje ani u bank. Doporučuji náš článek Půjčujeme si odpovědně.

ZOBRAZIT CELÝ DOTAZ A ODPOVĚĎ

Články o Cofidis

REKLAMA

Srovnáváme hypotéky od

© Banky.cz 2023, všechna práva vyhrazena