Banky.cz Rychlá půjčka bez registrů a prokazování účelu EC Financial Services

ExpressCash (EC Financial Services)

Express Cash patří pod společnost EC Financial Services, a.s., která je dynamickým poskytovatelem nebankovních půjček fyzickým osobám na území ČR. Zabývá se hlavně hotovostními půjčkami, které poskytuje přes síť více než 700 vázaných obchodních zástupců. Dále mají v nabídce i bezhotovostní online půjčku přímo pod značkou Smart půjčka. Držitelem licence je tato společnost od roku 2017.

První půjčka zdarma od Zaplo

Produkty nebankovní instituce EC Financial Services

Přehled nebankovní instituce EC Financial Services

Adresa:
Pražská 636, 252 41 Dolní Břežany
24243744
Telefon
+420 844 600 300 (Po-Pá, 8:00-16:30)
Na českém trhu
27.6.2012

O nebankovní instituci ExpressCash (EC Financial Services)

ExpressCash je nebankovní společnost, která poskytuje hotovostní půjčky pro soukromé osoby i podnikatele. ExpressCash je produktem společnosti EC Financial Services, a.s., která má licenci od České národní banky a je členem Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů. ExpressCash nabízí rychlé a snadné půjčky v hotovosti až do výše 70 000 Kč na dobu 14 až 20 měsíců. Peníze jsou vyplaceny v hotovosti přímo na ruku a spláceny také v hotovosti obchodnímu zástupci společnosti. ExpressCash je vhodná pro ty, kteří nemohou získat půjčku od banky nebo potřebují rychle pokrýt nějaké výdaje. ExpressCash je zodpovědným poskytovatelem nebankovních půjček, který dbá na transparentnost a férovost.

Nahlásit chybu

Dotazy v poradně k EC Financial Services

Půjčila jsem kamarádovi svůj účet, nelíbí se mi jeho převody peněz

15.7.2024 Platba
Dobrý den, dnes 15.7. mi bylo dle mého názoru neoprávněně strhnuto z účtu 1 500 Kč. Měla jsem kamaráda a nechával si ke mně posílat peníze a vždy si je pak převedl na svůj účet. Jednalo se o částky 1 600 Kč apod. Nikdy ani po mně KB nechtěla nějaké potvrzení přes KB klíč. Nicméně se mi nelíbí, že si nějaký člověk bez mého vědomí a souhlasu posílá peníze z mého běžného účtu na svůj a ještě neoprávněně. Tudíž má otázka zní, jak je možné, že si člověk, který zná jenom číslo mého účtu může posílat z mého účtu platby na svůj účet aniž by mi banka dala vědět, že na mém účtu probíhají nějaké transakce? Dá se nějakým způsobem zabránit, tomuto člověku, aby jsi nemohl posílat platby z mého účtu na svůj? Děkuji. Dobrý den, nesmíte přenechávat svůj účet k užívání kamarádům ani jiným osobám. Taktéž nesmíte sloužit jako tzv. pračka na peníze (někdo si přepošle peníze k Vám, Vy je přeposíláte dále jinam). Tímto chováním porušujete smluvní podmínky banky a platnou AML legislativu (proti legalizování výnosů z trestné činnosti/tzv. praní špinavých peněz a financování terorismu). Píšete, že si kamarád z Vašeho účtu v minulosti převáděl peníze. Jak se to prosím dělo? Dala jste mu dispoziční právo či přístupové údaje k Vašemu internetového bankovnictví?  ZOBRAZIT CELÝ DOTAZ A ODPOVĚĎ

Články o EC Financial Services

© Banky.cz 2024, všechna práva vyhrazena