Banky.cz Banky.cz Penzijní fondy Generali penzijní společnost
Generali penzijní společnost

Generali penzijní společnost

  Adresa: Na Pankráci 1720/123, Praha, 140 00 
  IČ: 61858692 
  SWIFT:  
  Kód banky:  
  Na českém trhu:  

  O penzijním spoření Generali penzijní společnost

  Generali penzijní společnost působí na trhu již od roku 1994 a od roku 2008 je součástí skupiny Generali, která patří k předním světovým pojišťovnám.

  Budujeme si image poskytovatele vysoce kvalitních služeb spojených se spořením na stáří. Aktuálně pečujeme o více než 1,1 milionu klientů. Svým klientům nabízíme širokou škálu účastnických fondů a spořicích programů. Klienti získávají současně se spořením řadu dalších služeb, včetně možnosti on-line obsluhy svého spoření, díky které má klient neustálý přehled o svém účtu.

  Generali penzijní společnost zároveň spolupracuje s 5 000 firmami, kterým se stará o penzijní spoření zaměstnanců. Hustě pokrytá síť distribučních kanálů Generali penzijní společnosti, kterou tvoří poradci a pobočky mateřské Generali České pojišťovny a nezávislé sítě finančních poradců, zajišťuje klientům kvalitní a snadno dostupný servis.

  Výsledky a aktivity Generali penzijní společnosti se těší trvalé pozornosti odborné i laické veřejnosti. Svědčí o tom celá řada ocenění, která v posledních letech společnost pravidelně získává.  Banky v ČR