Banky.cz Banky.cz Pojišťovny AXA pojišťovna
AXA pojišťovna

AXA pojišťovna

  Web: www.axa.cz
  Adresa: Lazarská 13/8, 120 00 Praha 2, CZ 
  IČ:  
  SWIFT:  
  Kód banky:  
  Na českém trhu:  

  Nejvýhodnější nabídka pojištění od profesionálů

  POVINNÉ
  Váš telefon

  94% klientů najdeme
  výhodnější pojištění

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Jak již je z názvu tohoto pojištění patrné, tak je povinné pro každého uživatele motorového vozidla. Smyslem tohoto pojištění je krýt pojištěného za škody, které může způsobit ostatním účastníkům ať již na majetku nebo na zdraví.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Smyslem tohoto pojištění je pokrýt škody na svém vozidle, které se mohou přihodit nahodilou situací. V tomto pojištění si můžete například připojistit i vandalismus, pojištění skel a jiné další připojištění.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Tento typ pojištění kryje škody, které vám mohou vzniknout pouze na vaší nemovitosti. Toto pojištění zpravidla obsahuje riziko požáru, vodní nebezpečí, úder blesku, vichřice, vandalismus a mnoho dalších připojištění.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  V tomto pojištění si kryjete škody, které vám mohou vzniknout na movitých věcech ve vašem domě či bytě. Nejčastěji se připojišťuje zkrat, přepětí nebo podpětí, které vám chrání škody na elektrospotřebičích, dále také proti přírodním živlům, nebo krádeži či loupeži. Kromě vybavení vaší domácnosti si můžete připojistit i věci ve sklepě nebo garáži.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Toto pojištění vám kryje škody, které můžete způsobit svému zaměstnavateli nebo v běžném občanském životě.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Životní pojištění má krýt ztrátu, která může vzniknout nahodilou událostí a může mít značný dopad na životní úroveň domácnosti. Mezi nejdůležitější patří riziko smrti, invalidita, trvalé následky, závažná onemocnění a mnoho dalších.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Hlavním smyslem cestovního pojištění je ochránit své výdaje za zdravotní péči v zahraničí. Pojistit se můžete na konkrétní stát kam cestujete, ať už to pracovně, rekreačně nebo studijně. Dále si můžete také připojistit ztrátu nebo odcizení zavazadel, zpoždění nebo zrušení letu a mnoho dalších připojištění.

  Expertní hodnocení pojišťovny AXA pojišťovna

  Původně čistě pojišťovna, která před lety začala nabízet první bankovní službu – spořicí účet, který dlouho, zejména díky úrokové sazbě, platil za nadstandard. Poté co trh spořících účtů obsadily nové banky jako ZUNO, EQUA, či AIR ukončila AXA svoji činnost v oblasti bankovních produktů a věnuje se opět jen pojištění.

  O pojišťovně AXA pojišťovna

  Silným hráčem v oblasti pojištění se bezesporu stala i pojišťovna AXA. Ta poskytuje v České republice zejména životní pojištění a produkty související s penzijním připojištěním. Pojistit se ale u AXY dá bez problémů i majetek anebo spousta dalších záležitostí. Objem aktiv společnosti AXA za rok 2007 činil 5,3 miliardy korun, což už ukazuje na obrovskou stabilitu společnosti. Veškerá rizika spojená s působením této pojišťovny v České republice je schopna pokrýt beze zbytku světová stejnojmenná skupina AXA, jejímž členem AXA pojišťovna působící v České republice je. Základní myšlenkou celé společnosti AXA je poskytování svým klientům maximální bezpečí a v co největší míře možnost hodnocení jejich úspor. AXA také prohlašuje, že její životní pojištění je v podstatě zajištěním budoucnosti klientů. V České republice působí AXA již patnáctým rokem a pro mnohé je zárukou v kvalitním a prověřeném poskytování poradenství. AXA zaměstnává v České republice přibližně 2000 zaměstnanců a finančních poradců. Klientů má přibližně 700 000. Jinak je možno navštívit hned 90 obchodních míst ve všech regionech. Stabilitu společnosti také dokladuje výše aktiv, která má pod svou správou. Ta činí 77,7 miliard. V existenci AXA pojišťovny hraje pochopitelně hlavní roli obrovská světová finanční skupina AXA. Ta se zabývá taktéž pojištěním a produkty s ním spjatými. Její ústředí se soustřeďuje na působení v Evropě, dálném východu a také v Severní a Jižní Americe. Celkový počet klientů společnosti AXA v celosvětovém měřítku se zastavil na obdivuhodném čísle 52 milionů. Zaměstnanců AXY je celkově 120 000. AXA má zhruba 400 000 svých akcionářů. Akcie této společnosti jsou prodávány a kupovány na nejznámějších největších burzách na světě. Služby AXY jsou velmi rozmanité a klienti si mohou vybírat z několika možných variant pojištění, která jsou jim šita přímo na míru. Velmi silnou součástí služeb AXY je především penzijní fond. Mimo toto připojištění také AXA nabízí pojištění automobilů, a to jak formou povinného ručení, tak i havarijního pojištění. Využít mohou klienti také velmi spolehlivých asistenčních služeb AXY. Pokud potřebují lidé stavební spoření anebo úvěr z něho vyplývající, mohou se bez problémů na AXU obrátit a vybrat si z několika variant. AXA vydává hned několik různých platebních karet, jež vám budou doporučeny dle produktů, které zvolíte.

  Flash news o AXA pojišťovna

  3.2.2020

  Francouzská AXA odprodá své aktivity v Česku, Slovensku a Polsku rakouské UNIQA.

  Francouzská finanční skupina AXA se rozhodla odprodat své aktivity ve střední Evropě za 1 miliardu EUR. V Česku a na Slovensku AXA v roce 2018 realizovala zisk 725 milionů Kč. Kupujícím má být největší rakouská pojišťovací skupina UNIQA Insurance Group, která již nyní má celosvětově 105 milionů klientů v 61 zemích.   Banky v ČR