Banky.cz Pojišťovny AXA životní pojišťovna

AXA životní pojišťovna

  Web: www.axa.cz
  Adresa: Lazarská 13/8, 120 00 Praha 2, CZ 
  IČ:  
  Na českém trhu:  

  Nejvýhodnější nabídka pojištění od profesionálů

  POVINNÉ
  Váš telefon

  94% klientů najdeme
  výhodnější pojištění

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Jak již je z názvu tohoto pojištění patrné, tak je povinné pro každého uživatele motorového vozidla. Smyslem tohoto pojištění je krýt pojištěného za škody, které může způsobit ostatním účastníkům ať již na majetku nebo na zdraví.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Smyslem tohoto pojištění je pokrýt škody na svém vozidle, které se mohou přihodit nahodilou situací. V tomto pojištění si můžete například připojistit i vandalismus, pojištění skel a jiné další připojištění.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Tento typ pojištění kryje škody, které vám mohou vzniknout pouze na vaší nemovitosti. Toto pojištění zpravidla obsahuje riziko požáru, vodní nebezpečí, úder blesku, vichřice, vandalismus a mnoho dalších připojištění.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  V tomto pojištění si kryjete škody, které vám mohou vzniknout na movitých věcech ve vašem domě či bytě. Nejčastěji se připojišťuje zkrat, přepětí nebo podpětí, které vám chrání škody na elektrospotřebičích, dále také proti přírodním živlům, nebo krádeži či loupeži. Kromě vybavení vaší domácnosti si můžete připojistit i věci ve sklepě nebo garáži.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Toto pojištění vám kryje škody, které můžete způsobit svému zaměstnavateli nebo v běžném občanském životě.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Životní pojištění má krýt ztrátu, která může vzniknout nahodilou událostí a může mít značný dopad na životní úroveň domácnosti. Mezi nejdůležitější patří riziko smrti, invalidita, trvalé následky, závažná onemocnění a mnoho dalších.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Hlavním smyslem cestovního pojištění je ochránit své výdaje za zdravotní péči v zahraničí. Pojistit se můžete na konkrétní stát kam cestujete, ať už to pracovně, rekreačně nebo studijně. Dále si můžete také připojistit ztrátu nebo odcizení zavazadel, zpoždění nebo zrušení letu a mnoho dalších připojištění.

  Expertní hodnocení pojišťovny AXA životní pojišťovna

  Jedna z nejdéle na trhu působících pojišťoven, u které se nemusíte bát vyřídit životní pojištění, úrazové pojištění a doplňkové zdravotní pojištění. Původně na českém trhu působila jako Winterthur životní pojišťovna, nyní součástí silné nadnárodní skupiny Axa.

  O pojišťovně AXA životní pojišťovna

  Životní pojišťovna AXA se řadí k nejstabilnějším společnostem na trhu s pojišťovacími produkty. Životní pojišťovna AXA je nedílnou součástí stejnojmenné pojišťovací společnosti. Pojišťovna AXA jako celek nabízí velké množství ostatních produktů, mezi které patří třeba pojištění domácností anebo penzijní připojištění. Klienty životní pojišťovny AXA jsou samozřejmě převážně fyzické osoby, ale není problém uzavřít pojistku i s určitými společnostmi.
  Životní pojišťovna AXA si v České republice vydobyla poměrně stálou pozici. Ostatně pohybuje se zde již více než 15 let. Dříve bychom hledali tuto pojišťovací společnost pod názvem Winterthur a.s. Dodnes se jedná o akciovou společnost, ale jméno se změnilo.
  Pojišťovna AXA jako celek má v České republice celkem 2000 svých zaměstnanců a může se chlubit spoustou obchodních míst. Je jich až na 90 a nová se postupně stále budují. Pod správou má pojišťovna AXA celkový počet 77,7 miliard korun v aktivech.
  Životní pojišťovna AXA a pojišťovna AXA jako celek spadá pod velkou finanční skupinu AXA. Této skupina působí prakticky po celém světě. Nejvíce klientů má však na evropském kontinentu. Počtem klientů činícím 52 milionů lidí je považována za jednu z největších finančních skupin světa.
  Základní nabídka životní pojišťovny AXA je bohatá a zahrnuje několik velmi zajímavých a lákavých produktů. Patří mezi ně třeba kapitálové životní pojištění anebo rizikové životní pojištění. Oba dva druhy si mohou klienti sjednat tak, jak jim to bude nejlépe vyhovovat. Zajistit si u AXY lze také investiční životní pojištění, kdy budete moci kromě pojištění také investovat, a vaše peníze se vám mohou vrátit ve větším množství. Součástí produktů AXY jsou také doplňkové zdravotní pojištění a úrazové pojištění.
  Mezi hodně výrazné produkty AXY řadíme třeba také dětské pojišťění Medvídek, které umí ochránit vaše děti před nečekanými životními situacemi. Díky Medvídkovi získají děti také základní kapitál do svého dalšího života. Investovat lze až 300 korun měsíčně. Zvolit lze také rodinné úrazové pojištění. Možnost pojištění je poskytována až 4 dospělým a 4 dětem. Vše je sepsáno na jedné jediné smlouvě. Pojistit lze i osoby, které nejsou v přímém příbuzenském vztahu. Zajímavou variantou je také pojištění v případě nemoci. To vám umožní nahradit ušlou mzdu za období, kdy se léčíte s určitou chorobou.