Banky.cz Pojišťovny Wüstenrot, životní pojišťovna

Wüstenrot, životní pojišťovna

    Adresa: Na Hřebenech II 1718/8, 140 23 Praha 4, CZ 
    IČ:  
    Na českém trhu:  

    Nejvýhodnější nabídka pojištění od profesionálů

    POVINNÉ
    Váš telefon

    94% klientů najdeme
    výhodnější pojištění

    Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

    Jak již je z názvu tohoto pojištění patrné, tak je povinné pro každého uživatele motorového vozidla. Smyslem tohoto pojištění je krýt pojištěného za škody, které může způsobit ostatním účastníkům ať již na majetku nebo na zdraví.

    Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

    Smyslem tohoto pojištění je pokrýt škody na svém vozidle, které se mohou přihodit nahodilou situací. V tomto pojištění si můžete například připojistit i vandalismus, pojištění skel a jiné další připojištění.

    Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

    Tento typ pojištění kryje škody, které vám mohou vzniknout pouze na vaší nemovitosti. Toto pojištění zpravidla obsahuje riziko požáru, vodní nebezpečí, úder blesku, vichřice, vandalismus a mnoho dalších připojištění.

    Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

    V tomto pojištění si kryjete škody, které vám mohou vzniknout na movitých věcech ve vašem domě či bytě. Nejčastěji se připojišťuje zkrat, přepětí nebo podpětí, které vám chrání škody na elektrospotřebičích, dále také proti přírodním živlům, nebo krádeži či loupeži. Kromě vybavení vaší domácnosti si můžete připojistit i věci ve sklepě nebo garáži.

    Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

    Toto pojištění vám kryje škody, které můžete způsobit svému zaměstnavateli nebo v běžném občanském životě.

    Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

    Životní pojištění má krýt ztrátu, která může vzniknout nahodilou událostí a může mít značný dopad na životní úroveň domácnosti. Mezi nejdůležitější patří riziko smrti, invalidita, trvalé následky, závažná onemocnění a mnoho dalších.

    Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

    Hlavním smyslem cestovního pojištění je ochránit své výdaje za zdravotní péči v zahraničí. Pojistit se můžete na konkrétní stát kam cestujete, ať už to pracovně, rekreačně nebo studijně. Dále si můžete také připojistit ztrátu nebo odcizení zavazadel, zpoždění nebo zrušení letu a mnoho dalších připojištění.

    Expertní hodnocení pojišťovny Wüstenrot, životní pojišťovna

    Nejenom stavební spořitelna, ale také hypoteční banka a univerzální pojišťovna (s oddělenými entitami pro životní a neživotní pojištění) nabízející kompletní portfolio bankovních a stavebně spořicích produktů. Velmi povedená reklama na životní pojištění ProSichr, která je opravdu vtipná, což bývá u reklam orientovaných na finanční produkty dnes naprostou výjimkou – jen tak dál!