Banky.cz Bankovní poradna zdarma #107, Dotaz v bankovní poradně

Jak zrušit platbu za pojistění karty?

Dobry den Nedavno jsem mel od vas telefonni rozhovor ohledne pojisteni karty.Operator mi tedy nabidl pojisteni ztratu a odcizeni pritom mi slibil ze vse je zdarma.Bohuzel se mylil a nyni jsem zjistil ze za toto jste mi strhli 49kc.Toto budu platit kazdy mesic.Pokud ano jak to mohu zrusit. Dekuji za odpoved

Dobrý den,

o kterou se jedná banku? Jsme pouze informační portál a nikoliv přímo Vaše banka.

Obecně doporučuji nereagovat na nabídky po telefonu či na ulici. Nikdy to nebývá zdarma a operátor/prodejce je placen dle počtu prodaných kusů - tedy je schopen Vám slíbit cokoliv a lhát do očí, pokud si to nakonec koupíte.

Petr JermářBanky.cz