Banky.cz Bankovní poradna zdarma #153, Dotaz v bankovní poradně

Jak provést změnu příjmení a jména pro vyplacení pojistky v případě úmrtí?

Dobrý den, mám prosbičku, mám u vás životní pojištění a ráda bych provedla změnu příjmení a jméno na vyplacení pojistky v případě úmrtí, ale nevím jak to mám provést.Bydlím v Kolíně, musím na nějakou pobočku, nebo to lze provézt telefonicky?Jelikož jsem na mateřské tak docestovat někam na pobočku je pro mě problematické. Děkuji předem za odpověď. S přáním krásného dne Lenka Sitárová

Dobrý den,

u které banky/pojišťovny přesně máte ono pojištění uzavřeno?

Např. v případě České spořitelny lze takovéto údaje změnit online z pohodlí domova přes internetbanking Servis24.