Banky.cz Bankovní poradna zdarma Běžný účet #1585, Dotaz na běžný bankovní účet

Zkontrolujte prosím platbu z mého jména z roku 2007-2009 pro policii

30.9.2014 Běžný účet

Hezký den chtěla bych se zeptat,zda je možné u Vás v archívu dohledat za r.2007,2008,2009(nevím přesně který rok) příkaz na platbu pokladnou z mého jména Aláčová Jitka na jistou osobu Vanková Jarmila.platbu jsem prováděla přímo na pobočce ale v Mělníku.a potřebovala bych to pro policii.děkuju za kladné vyřízení a info.s pozdravem Aláčová

Dobrý den,

nejsme Vaše banka, ale pouze poradenský portál. Všechny banky musí ze zákona uchovávat data o platebním styku zpětně za 10 let (a téměř všechny banky data uchovávají data i dále do minulosti nad tuto hranici), tedy s dohledáním nebude problém.

Nejjednodušší je vytisknout si výpis sama za dané období pomocí internetbankingu z pohodlí domova. Za stejnou službu na pobočce zaplatíte poplatek kolem stokoruny (dle banky).