Banky.cz Bankovní poradna zdarma #168, Dotaz v bankovní poradně

Potvrzení o vinkulaci vkladu na osobu třetí - která pobočka vám ho poskytne?

Dobrý den,chtěla bych se zeptat ve které Vaši pobočce mě udělají a dají potvrzení o vinkulaci vkladu na osobu třetí.V tomto případě se jedná o magistrát .V Radotíně ani ve Štefánikové mě řekli,že to nedělají.Magistrát mě zase tvrdí,že to dělá každá banka.Mohli by jste mě dát vědět,abych nelítala po celé Praze?

Dobrý den,

o jakou banku se jedná? Standardně by tento triviální úkon měla zvládnout jakákoliv pobočka jakékoliv banky.