Jak získat půjčku 20 000 Kč bez potvrzení o příjmu a s nejistou pracovní smlouvou?

Nejlevnější půjčka od Zonky
22.12.2014 Půjčka

Pokračování dotazu č. 1713: 20tisic bych potreboval mam praci na neurcito na stalo moje vyplata cini mesicne 12500kc

Děkuji za doplnění. Doporučuji oslovit Air-Bank nebo ZUNO Bank. Třeba budete mít štěstí. Nicméně obě banky (stejně jako většina jiných bank) poskytnutí půjčky podmiňují vedením běžného účtu u nich (je nutné na něj posílat výplatu). Tato změna pro Vás coby cizince může být komplikovaná, tedy případně zvažte, jestli se Vám to pro 20 000 Kč vyplatí.