Banky.cz Bankovní poradna zdarma Běžný účet #1781, Dotaz na běžný bankovní účet

Jak vybrat banku se všemi službami zdarma a výběrem z jakéhokoliv bankomatu?

2.2.2015 Běžný účet

Dobrý den, pane Jermáři, prosím, proraďte mi, jakou nejvhodnější banku zvolit. Měsíčně: 1x-4x příchozí platby (z toho 1x trvalý příjem), 2x-4x odchozí platby (2x z toho trvalý příkaz), 3x-6x výběrů z bankomatu, 3x-8x platby kartou a bezkontaktní kartou. Pokud možno poplatky za všechny tyto služby nulové. Vyhovoval by mi také výběr z jakéhokoliv bankomatu zdarma. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

doporučuji běžný účet od Equa Bank - vše bez poplatků a bez jakýchkoliv podmínek (včetně neomezeně výběrů z bankomatů libovolných bank).

Jediné za co se u Equa Bank platí jsou výběry z bankomatů v zahraničí (9Kč) a mezinárodní platby.