Jak vybrat kvalitní Forex platformu a banku s dobrým ratingem pro obchodování bez použití pákového efektu?

Stavební spoření s bonusem 8 500 Kč
7.3.2015 Spoření

Pokračování dotazu č. 1818: K dotazu ohledne Forexu. Velice dekuji za Vase doporuceni, ale do akcii ani derivatu se zatim bohuzel nechystam. Nemel byste doporuceni ohledne opravdu kvalitni Forex platformy? Poplatky a marze me v prvnim kroku prilis netrapi, sjednavam je vzdy individualne v CR i zahranici a bankovni operace rozkladam podle sjednanych podminek. Veskere obchody jsou plne kryte hotovosti. Nevyuzivam ani zadnych pakovych efektu. Vim, ze memu pozadavku nejlepe vyhovuje nektera z brokerskych spolecnosti, ale preci jen jsem celkem konzervativni a preferuji nejlepe vetsi banky s dobrym ratingem. Moc dekuji za odpoved i trpelivost.

Dobrý den,

investice tohoto typu banky neberou jako svůj core business a klientům se jako pokročilé možnosti investování nabízejí max. akcie, výjimečně deriváty. Přímo Forex má v nabídce pouze Citibank, která ale před půl rokem ohlásila záměr zcela opustit retailový trh a soustředit se dále pouze na korporátní klienty. Věřím, že něco by šlo na individuální bází (a zejména při vyšších objemech) domluvit u Komerční banky či ČSOB.