Jak získat peníze v nezaměstnanosti u Komerční banky?

Nejlevnější půjčka od Zonky
13.5.2015 Půjčka

Dobrý den, lze si u Komerční banky půjčit nebo ňejakým způsobem získat peníze v nezaměstnanosti, pokud jste její klient? děkuji

Dobrý den,

pokud již máte schválený kontokorent či vydanou kreditní kartu, lze si půjčit takto (banka Vás nebude v momentě čerpání peněz dodatečně lustrovat). Nicméně tyto způsoby půjček jsou velmi drahé, úrok kolem 20%.

Obecně důrazně nedoporučuji si jakkoliv půjčovat v momentě, kdy nemáte stálý měsíční příjem aspoň 10 000 Kč - brigády to nedoženou a většina lidí končí brzy v osobním bankrotu.