Jak získat konsolidaci bez příjmu?

Nejlevnější půjčka od Zonky
1.12.2015 Půjčka

Pokračování dotazu č. 2336: Dobrý den, v současnosti jsem bez práce. konsolidaci nabídli ale jsem bez mzdy. děkuji. Radek

Dobrý den,

bez příjmu Vám nikdo bohužel nepůjčí (neměl byste z čeho splácet). Doporučuji co nejvíce ponížit své výdaje na živobytí a až do doby nalezení nové práce přežívat třeba jen o chlebu a vodě - ale hlavně splácet úvěr u současné banky. Zní to drasticky, ale nesplácet by bylo mnohem horší - v konečném důsledku dražší. Také si vyhněte obloukem nebankovním půjčkám (zejména výlep na ulici typu "půjčíme všem bez příjmu") - to je začátek konce.