Jak získat zpět omylem poslané peníze na špatný účet?

10.2.2016 Platba

dobrý den, dnes 10.2.2016 jsem omylem zaslal z mého účtu 1228826903/0800 645 Kč na účet 2106657528/2700 prosí o možnost zaslat zpět Děkuji

Dobrý den,

požádejte svoji banku (Česká spořitelna) neprodleně o okamžité storno platby - třeba ještě platba banku neopustila a banka ji bude moci stornovat. Pokud platba již banku opustila, storno možné není. Pakliže cílový účet neexistoval, platba se automaticky vrátí do týdne zpět. Pokud cílový účet existoval, oznamte omylem zaslanou platbu své bance, která oficiálně vyzve protistranu k navrácení peněz. Pokud protistrana peníze nevrátí, nezbude Vám než ji žalovat pro bezdůvodné obohacení se.