Jak získat peníze z hráčského účtu v kasinu, když mám problém se SWIFT/BIC kódem?

17.4.2016 Běžný účet

Dobrý den vážení, v jednom kasínu v zahraničí jsem vložil peníze na hráčský účet z blesk peněženky, následně jsem si to rozmyslel, a že si peníze vezmu zpět, nastal problém právě ten kod SWIFT / BIC, dle mého názoru je to nedomyšlené, pokud karta je dobrá na vložení peněz, tak by měla být dobrá i na výběry, jak mám postupovat ? děkuji Štefan Tomič.

Dobrý den,

doporučuji se Blesk peněženky zbavit a pořídit si regulérní běžný účet s platební kartou. Equa bank, Air Bank, Fio banka a ZUNO nabízejí vedení účtu včetně všech operací zcela zdarma a bez jakýchkoliv podmínek (Equa má zdarma kompletně vše, u ostatních bank se platí výběry z bankomatů).

Osobně nevidím důvod Blesk peněženku mít, neboť platíte za všechny operace a ještě je tam spousta omezení.