Aktivace účtu, Běžný účet

20.5.2016 Běžný účet

dobry den ja sem si u vas zalozil učet a přihlasil sem se a nevim jesli sem z aktivoval svuj učet mužete mi prosim zavolat děkuji,

Dobrý den,

nejsme banka, ale poradenský portál - u nás žádný účet nemáte - doporučuji aktivaci prověřit přímo s mBank.

Jinak obecně, když už měníte banku (zakládáte nový účet), není lepší zvolit to nejlepší? mBank už byla bohužel konkurencí dávno překonána. Musíte měsíčně kartou utratit 500 Kč, jinak platíte poplatek 29 Kč každý měsíc. A zdarma máte jen 3 výběry z bankomatů. Zato taková Equa bank nabízí kompletně vše zdarma (neomezeně výběrů z bankomatů všech bank) a zcela bez podmínek (žádná útrata kartou, příjem, atd.).