Jak zjistit, kam exekutor posílá peníze?

Pokračování dotazu. č 2871: reaguji ještě na můj dnešní dotaz ohledně zasílání peněz na cizí účet.. zatím mu exekutor nestrhává peníze až do nezabavitelné částky. Pokud účtárna exekutorovi nesdělí, kam tento zbytek posílá, může si exekutor zjistit tuto skutečnost jinak? Podle mě nemá jak. Asi by bylo dobré, aby poslal nějaké peníze sám od sebe na účet exekutora, aby byla vidět snaha splácet, účet má již obstavený. Počítáme s tím, že od příštího měsíce již mu bude strhávat až do nezabavitelné částky. Jaký máte prosím na to názor. A děkuji za předešlou odpověď.

Dobrý den,

projevit snahu je vždy dobré, ale doporučuji, aby tomu předcházela dohoda s exekutorem - bude to mít větší efekt.

Výplata za minulý měsíc již byla tento měsíc vyplacena, takže pokud od příštího měsíce bude následovat srážka až do zákonného minima, není co řešit (i kdyby se exekutor dopátral, kam si peníze nechává vyplácet, stejně mu je nemůže dále zabavit).