Banky.cz Bankovní poradna zdarma Platba #2883, Jak dlouho trvá platba z ČNB do Moneta?

Jak dlouho trvá platba z ČNB do Moneta?, Platba

4.7.2016 Platba

Dobry den, v patek 1.7. mi byly zaslany penize z uctu CNB na GE MONEY BANK. Chci se zeptat, kdy mi dorazi, dekuji za odpoved

Dobrý den,

standardní tuzemské platby trvají max. 2 pracovní dny, tedy peníze dorazí nejpozději ve čtvrtek (zítra a ve středu je svátek). Lepší banky (moderní nízkonákladovky) platby zvládají rychleji (za 1 pracovní den), méně proklientské banky platby uměle zdržují a trvá jim to tedy ony 2 pracovní dny.