Názor na stabilitu banky, Akcie a investice

Investice se zhodnocením až 12%

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na Váš názor na stabilitu rakouské banky Oberbank. Zajímá mě totiž její Spořící účet s aktuální úrokovou sazbou 2,25 %. Připadá mi poněkud vysoký ve srovnání s jinými německými a rakouskými bankami. Mám se obávat že je banka ve ztrátě ? Děkuji. Sýkorová

Zdravím,

místo Oberbank bych doporučil Airbank či ZUNO banku, kde je spořicí účet k mání rovnou za 2,5% bez výpovědní lhůty a dalších podmínek. Tato sazba je reálná a vůbec neindikuje možné problémy banky a snahu nalákat co nejvíce zákazníku. To jen většina národa si již dávno zvykla na úrok nula nula nic u větších bank, které se o zákazníky líné přecházet ke konkurenci nikdy nemusely prát.