Kam přejít z banky ZUNO? Najděte si nejlepší alternativu pro bezplatné bankovnictví a přehled o svých finančních pohybech

15.12.2016 Banka

Dobrý den, Mám banku ZUNO - kam přejít? Už mě kontaktovala mateřská Raiffeisen (měl jsem účet plus =>žádné poplatky (párkrát zaplatit kartou, nebo mít na účtě dostatečnou hotovost nebyl problém), sms o každém pohybu, dříve vždy mezi 3 prvními bankami s nejvyšším úrokem) Rád bych opět pokud možno za nic neplatil, měl přehled o pohybech na účtě, automatické přesouvání na spořící účet bylo taky fajn (nerad dávám peníze někam na X let, aby mi to navíc vydělalo sotva pár korun), nepotřebuji půjčky, vybrat peníze mi stačí třeba 1x za 1/4 roku, abych měl vůbec něco u sebe, nepotřebuji kamenné pobočky, povolené přečerpání, výběry v cizině také ne, atd,.. Prostě něco, co se nejvíce podobá ZUNU pro cz platby. Děkuji a přeji pěkný den, David

Dobrý den,

volte Equa bank - vedení běžného účtu zcela bez jakýchkoliv podmínek kompletně zdarma, včetně neomezených výběrů z bankomatů všech bank v tuzemsku. Spořící účet 0,8% do 200 000 Kč při zasílání výplaty na běžný účet nebo 3x zaplacení kartou v měsíci.

Alternativně Air Bank - to samé co Equa bank, ale výběry z bankomatů jsou zdarma jen ve vlastní síti a úrok 1% do 350 000 Kč při 5x zaplacení kartou měsíčně.